Imation Apollo Portable Hard Drive 2.5" 320GB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 320 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 320 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Afmeting - Breedte | 8,09 cm |
| Afmeting - Diepte | 12,74 cm |
| Afmeting - Hoogte | 17,2 cm |
| Gewicht | 160 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | 23780, 73000012796 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 5 mei 2008 |