Intenso Memory Center 3TB (USB 3.0)
| Opgegeven capaciteit | 3.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,04 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 3.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Cache | 32 MB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Stroomvoorziening via USB |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 12,1 cm |
| Afmeting - Diepte | 19 cm |
| Afmeting - Hoogte | 3,5 cm |
| Gewicht | 950 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 1 jaar |
| SKU | 6031511 | |
| EAN | 4034303015689, 4034303015696 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 18 januari 2013 |