Iomega eGo 2TB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB |
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| Afmeting - Breedte | 12,7 cm |
| Afmeting - Diepte | 20,57 cm |
| Afmeting - Hoogte | 41,9 cm |
| Gewicht | 1.100 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | 34520, 34826 | |
| EAN | 4007249348265 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 11 september 2009 |