Iomega eGo Compact 320GB Red
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 320 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 320 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Stroomvoorziening via USB |
| Afmeting - Breedte | 8,89 cm |
| Afmeting - Diepte | 13,652 cm |
| Afmeting - Hoogte | 15,87 cm |
| Gewicht | 185 gram |
| Kleur | Rood |
| SKU | 34887 | |
| EAN | 4019976348876 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 14 april 2010 |