Iomega Portable Prestige HDD 500GGB
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 500 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 500 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Stroomvoorziening via USB |
| Afmeting - Breedte | 8,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 12,7 cm |
| Afmeting - Hoogte | 1,7 cm |
| Gewicht | 179 gram |
| Kleur | Zilver |
| SKU | 34169 | |
| EAN | 4019976341693 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 19 mei 2010 |