Iomega Prestige 1TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Stroomvoorziening via USB |
| Afmeting - Breedte | 12,06 cm |
| Afmeting - Diepte | 19,86 cm |
| Afmeting - Hoogte | 31 cm |
| Gewicht | 976 gram |
| Kleur | Zilver |
| SKU | 34918 | |
| EAN | 4019976349187 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 14 april 2010 |