Iomega Prestige 500GB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 500 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 500 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Cache | 8 MB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Afmeting - Breedte | 12,06 cm |
| Afmeting - Diepte | 19,68 cm |
| Afmeting - Hoogte | 3,1 cm |
| Gewicht | 976 gram |
| Kleur | Zilver |
| SKU | 34330 | |
| EAN | 4019976343307 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 16 maart 2009 |