Iomega Select 3.5" 1.5TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.500 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| eSATA interface |
| Opgegeven capaciteit | 1.500 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| eSATA interface | |
| Stroomvoorziening via USB |
| Afmeting - Breedte | 11,11 cm |
| Afmeting - Diepte | 3,81 cm |
| Afmeting - Hoogte | 0,206 cm |
| Kleur | Zwart |
| SKU | 34972 | |
| EAN | 4019976349729 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 23 november 2010 |