Iomega Select Portable 320GB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 320 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 320 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Stroomvoorziening via USB |
| Afmeting - Breedte | 8 cm |
| Afmeting - Diepte | 1,6 cm |
| Afmeting - Hoogte | 0,117 cm |
| Gewicht | 150 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | 34957 | |
| EAN | 4019976349576 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 23 augustus 2010 |