Iomega Value Series 1TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Afmeting - Breedte | 12,1 cm |
| Afmeting - Diepte | 24,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 7 cm |
| Gewicht | 2.200 gram |
| SKU | 33821 | |
| EAN | 4019976338211 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 februari 2008 |