LaCie 2big Quadra Enterprise 4TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 4.000 GB |
| FireWire interface | FireWire 800 |
| eSATA interface |
| Opgegeven capaciteit | 4.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| FireWire interface | FireWire 800 |
| eSATA interface |
| Afmeting - Breedte | 9,1 cm |
| Afmeting - Diepte | 17,2 cm |
| Afmeting - Hoogte | 0,2 cm |
| Gewicht | 2.700 gram |
| Kleur | Zilver |
| SKU | 301433 | |
| EAN | 3660619314331 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 5 maart 2010 |