LaCie d2 Professional USB-C 10TB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 10.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Thunderbolt interface | ||
| USB Type-C | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,04 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 10.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Cache | 0 MB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface | |
| USB Type-C |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 6 cm |
| Afmeting - Diepte | 13 cm |
| Afmeting - Hoogte | 18,85 cm |
| Gewicht | 1.400 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | STHA10000800, 3094273 | |
| EAN | 3660619403974, 0763649127421 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 7 augustus 2018 |