LaCie Fuel 1TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| eSATA interface | |
| Thunderbolt interface |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Cache | 32 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| eSATA interface | |
| Thunderbolt interface | |
| Stroomvoorziening via USB |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 11,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 11,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 2,3 cm |
| Gewicht | 300 gram |
| Kleur | Grijs |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 9000436, 9000436EK, 9000436U, AC9000436, LAC9000436EK, STFL1000200, STFL1000100 | |
| EAN | 3660619009817, 0093053009137, 0093053009151, 0763649078693, 5054230595329 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 3 maart 2014 |