LaCie Little Disk 320GB (FW400)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 320 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| FireWire interface | FireWire 400 |
| Opgegeven capaciteit | 320 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| FireWire interface | FireWire 400 |
| Stroomvoorziening via USB |
| Afmeting - Breedte | 8,1 cm |
| Afmeting - Diepte | 12,9 cm |
| Afmeting - Hoogte | 18 cm |
| Gewicht | 195 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | 301829, 301829N | |
| EAN | 3660619318292 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 februari 2008 |