LaCie Mobile Drive Secure 2TB Grey
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,06 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface |
| Afmeting - Breedte | 8,53 cm |
| Afmeting - Diepte | 1,04 cm |
| Afmeting - Hoogte | 11,83 cm |
| Gewicht | 200 gram |
| Kleur | Grijs |
| SKU | STLR2000400 | |
| EAN | 8719706043588, 0763649174371 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 1 februari 2023 |