LaCie Porsche Design P'9220 500GB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 500 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| eSATA interface | |
| Thunderbolt interface |
| Opgegeven capaciteit | 500 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Cache | 16 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| eSATA interface | |
| Thunderbolt interface | |
| USB On-The-Go compatible | |
| Stroomvoorziening via USB | |
| Vingerafdruklezer | |
| Lengte USB-kabel | 55 cm |
| Power knop | |
| Backup / synchronisatie knop | |
| Power LED | |
| Activity LED |
| Afmeting - Breedte | 7,1 cm |
| Afmeting - Diepte | 13 cm |
| Afmeting - Hoogte | 18 cm |
| Gewicht | 270 gram |
| Kleur | Grijs |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 301998, LAC301998, AC301998 | |
| EAN | 3660619319985, 0013862111296, 0093053830076, 4728813319985 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 20 juli 2011 |