Packard Bell Carbon 1TB
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| eSATA interface |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| eSATA interface | |
| Stroomvoorziening via USB |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 11,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 19,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 3,6 cm |
| Gewicht | 975 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | PX.T130J.012 | |
| EAN | 4712842745099 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 19 mei 2010 |