Packard Bell Go 2.5" 750GB
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 750 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| eSATA interface |
| Opgegeven capaciteit | 750 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| eSATA interface | |
| Stroomvoorziening via USB |
| Power LED |
| Afmeting - Breedte | 13,177 cm |
| Afmeting - Diepte | 7,787 cm |
| Afmeting - Hoogte | 13,5 cm |
| Gewicht | 150 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | LC.EXH04.014 | |
| EAN | 4717276208233 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 27 januari 2011 |