Platinum MyDrive 500GB Transparent
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 500 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 500 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Afmeting - Breedte | 1,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 8,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 0,13 cm |
| Gewicht | 160 gram |
| SKU | 103452 | |
| EAN | 4027927001992 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 14 februari 2011 |