Samsung G2 Portable 250GB Olive Green
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 250 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 250 GB |
| Rotatiesnelheid | 8.212 rpm |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Afmeting - Breedte | 7,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 11,13 cm |
| Afmeting - Hoogte | 17 cm |
| Gewicht | 138 gram |
| Kleur | Groen |
| SKU | HX-MU025DC/GG2 | |
| EAN | 8808993797998 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 16 maart 2010 |