Samsung G2 Portable 320GB Blue
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 320 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 320 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Stroomvoorziening via USB |
| Afmeting - Breedte | 7,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 11,13 cm |
| Afmeting - Hoogte | 17 cm |
| Gewicht | 138 gram |
| Kleur | Blauw |
| SKU | HX-MU032DC/GL2 | |
| EAN | 8808993798032 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 13 april 2010 |