Samsung G2 Portable 640GB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 640 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 640 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Stroomvoorziening via USB |
| Afmeting - Breedte | 7,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 11,13 cm |
| Afmeting - Hoogte | 17 cm |
| Gewicht | 146 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | HX-MU064DC/GB2 | |
| EAN | 8808993797974 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 17 maart 2010 |