Samsung G3 Station 1.5TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.500 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 1.500 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Cache | 16 MB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Afmeting - Breedte | 4,7 cm |
| Afmeting - Diepte | 18,06 cm |
| Afmeting - Hoogte | 0,134 cm |
| Gewicht | 890 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | HX-DU015EC/AB2, HX-DU015EC/AW2 | |
| EAN | 8808993791200, 8808993797325 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 17 februari 2010 |