Samsung M3 1TB Beige
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Stroomvoorziening via USB |
| Afmeting - Breedte | 4,7 cm |
| Afmeting - Diepte | 18,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 0,13 cm |
| Gewicht | 860 gram |
| SKU | HX-D101TAE/A | |
| EAN | 8806071427119 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 17 augustus 2011 |