Samsung M3 Portable 1TB (USB 3.0)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface | |
| Stroomvoorziening via USB | |
| Vingerafdruklezer |
| Afmeting - Breedte | 8,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 11,2 cm |
| Afmeting - Hoogte | 2 cm |
| Gewicht | 151 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 3 jaar |
| SKU | HX-M101TCB/G, STSHX-M101TCB | |
| EAN | 7636490041488, 0763649042939 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 26 september 2012 |