Samsung S1 Mini 120GB Brown
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 120 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 120 GB |
| Rotatiesnelheid | 4.200 rpm |
| Form factor schijf | 1.8 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Afmeting - Breedte | 6,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 8,7 cm |
| Afmeting - Hoogte | 15,5 cm |
| Gewicht | 91 gram |
| Kleur | Grijs |
| SKU | HXSU012BA/G52, HXSU012BA/E52 | |
| EAN | 8808993148370 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 17 december 2008 |