Samsung S1 Mini 200GB White
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 200 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 200 GB |
| Rotatiesnelheid | 4.200 rpm |
| Form factor schijf | 1.8 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Stroomvoorziening via USB |
| Afmeting - Breedte | 6,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 8,7 cm |
| Afmeting - Hoogte | 15,5 cm |
| Gewicht | 85 gram |
| Kleur | Wit |
| SKU | HX-SU020BA/G32 | |
| EAN | 8808993566075 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 24 augustus 2010 |