Samsung S1 Mini 250GB White
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 250 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 250 GB |
| Rotatiesnelheid | 4.200 rpm |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 1.8 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Stroomvoorziening via USB |
| Gewicht | 88 gram |
| Kleur | Wit |
| SKU | HX-SU025BA/G32 | |
| EAN | 8808993566167 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 7 oktober 2009 |