Samsung S2 Portable 1TB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Stroomvoorziening via USB |
| Afmeting - Breedte | 8,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 11,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 17,5 cm |
| Gewicht | 196 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | HX-MUD10EA/G22 | |
| EAN | 8806071509082 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 17 augustus 2011 |