Samsung S2 Portable 1TB Grey
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Afmeting - Breedte | 8,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 11,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 17,5 cm |
| Gewicht | 196 gram |
| SKU | HX-MU010EA/GM2 | |
| EAN | 8806071165073 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 20 juni 2011 |