Samsung S2 Portable 500GB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 500 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 500 GB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Stroomvoorziening via USB |
| Afmeting - Breedte | 8,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 11,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 17,5 cm |
| Gewicht | 170 gram |
| Kleur | Grijs |
| SKU | HX-MU050DA/GM2 | |
| EAN | 8806071165134 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 30 december 2011 |