Samsung S2 Portable 640GB Blue
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 640 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 640 GB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Afmeting - Breedte | 8,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 11,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 17,5 cm |
| Gewicht | 170 gram |
| Kleur | Blauw |
| SKU | HXMU064DA/G82, HXMU064DA | |
| EAN | 8808993589814 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 1 december 2009 |