Samsung Story Station 1TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Afmeting - Breedte | 11,95 cm |
| Afmeting - Diepte | 19,28 cm |
| Afmeting - Hoogte | 41,8 cm |
| Gewicht | 902 gram |
| Kleur | Grijs |
| SKU | HX-DU010EB/A62, HX-DU010EB | |
| EAN | 8808993267514 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 18 juni 2009 |