Samsung Story Station Plus 1.5TB (USB 3.0)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.500 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| eSATA interface |
| Opgegeven capaciteit | 1.500 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| eSATA interface | |
| Stroomvoorziening via USB |
| Afmeting - Breedte | 11,95 cm |
| Afmeting - Diepte | 19,28 cm |
| Afmeting - Hoogte | 41,8 cm |
| Gewicht | 910 gram |
| Kleur | Grijs |
| SKU | HX-DT015EB/A62 | |
| EAN | 8808993920433 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 24 augustus 2010 |