Sandisk Professional G-Drive Project Mobile 12TB
| Opgegeven capaciteit | 12.000 GB | |
| USB interface | USB 3.1 (3.1 Gen 2) | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,05 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 12.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| USB interface | USB 3.1 (3.1 Gen 2) |
| Thunderbolt interface | |
| Thunderbolt versie | Thunderbolt 3 |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 13,3 cm |
| Afmeting - Diepte | 21 cm |
| Afmeting - Hoogte | 5,1 cm |
| Gewicht | 1.350 gram |
| Kleur | Grijs |
| SKU | SDPHG1H-012T-MBAAD | |
| EAN | 0718037899367 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 2 november 2023 |