Seagate Backup Plus Hub 12TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 12.000 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface |
| Opgegeven capaciteit | 12.000 GB |
| Cache | 128 MB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 4,1 cm |
| Afmeting - Diepte | 19,81 cm |
| Afmeting - Hoogte | 11,8 cm |
| Gewicht | 1.060 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | STEL12000400 | |
| EAN | 3660619408795, 0763649146552 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 10 augustus 2020 |