Seagate Backup Plus Portable 4TB Red
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 4.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| eSATA interface | ||
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,03 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 4.000 GB |
| Gemeten capaciteit | 3.726 GB |
| Cache | 128 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| eSATA interface | |
| Thunderbolt interface | |
| Stroomvoorziening via USB |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 7,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 11,4 cm |
| Afmeting - Hoogte | 2,05 cm |
| Gewicht | 247 gram |
| Kleur | Rood |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | STDR4000902, FBA_STDR4000902 | |
| EAN | 7636490078019, 0667562782890, 0763649090695 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 20 april 2016 |