Seagate Expansion 2TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB |
| USB interface | USB 2.0 |
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Cache | 32 MB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 2.0 |
| Afmeting - Breedte | 20,7 cm |
| Afmeting - Diepte | 20,75 cm |
| Afmeting - Hoogte | 3,91 cm |
| Gewicht | 1.020 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | ST320005EXD101-RK | |
| EAN | 7636490016035 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 15 juli 2009 |