Seagate Expansion 3TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 3.000 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface |
| Opgegeven capaciteit | 3.000 GB |
| Cache | 16 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface | |
| Stroomvoorziening via USB |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 8 cm |
| Afmeting - Diepte | 1,48 cm |
| Afmeting - Hoogte | 11,7 cm |
| Gewicht | 170 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | STEA3000400 | |
| EAN | 7636490070488, 0759218873912, 0763649071939 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 16 maart 2016 |