Seagate FreeAgent GoFlex 1.5TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.500 GB |
| Opgegeven capaciteit | 1.500 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| Stroomvoorziening via USB |
| Afmeting - Breedte | 8,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 2,2 cm |
| Afmeting - Hoogte | 0,12 cm |
| Gewicht | 280 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | STAA1500201 | |
| EAN | 7636490026850 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 29 april 2011 |