Seagate FreeAgent GoFlex Desk 1TB (USB 3.0)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.024 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| FireWire interface | FireWire 800 |
| Opgegeven capaciteit | 1.024 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.900 rpm |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| FireWire interface | FireWire 800 |
| Stroomvoorziening via USB |
| Afmeting - Breedte | 12,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 15,8 cm |
| Afmeting - Hoogte | 44 cm |
| Gewicht | 1.080 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | STAC1000202 | |
| EAN | 7636490033209 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 4 mei 2012 |