Seagate Game Drive for Playstation 4 2TB
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,05 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB |
| Cache | 128 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 7,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 11,4 cm |
| Afmeting - Hoogte | 1,48 cm |
| Gewicht | 135 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | STGD2000200 | |
| EAN | 3660619404872, 0763649130735 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 10 oktober 2019 |