Seagate One Touch Desktop With Hub 4TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 4.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,03 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 4.000 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 4,53 cm |
| Afmeting - Diepte | 12,99 cm |
| Afmeting - Hoogte | 4,53 cm |
| Gewicht | 1.240 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | STLC4000400 | |
| EAN | 3660619042128, 0763649169421 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 25 januari 2022 |