Silicon Power A66 4TB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 4.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,03 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 4.000 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Power LED |
| Afmeting - Breedte | 9,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 2,4 cm |
| Afmeting - Hoogte | 13,92 cm |
| Gewicht | 328 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | SP040TBPHD66LS3K | |
| EAN | 4713436145462 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 17 januari 2022 |