Sony HD-E2 2.5TB Silver
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Opgegeven capaciteit | 2.000 GB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Stroomvoorziening via USB | |
| Vingerafdruklezer |
| Afmeting - Breedte | 14 cm |
| Afmeting - Diepte | 11,7 cm |
| Afmeting - Hoogte | 4,2 cm |
| Gewicht | 310 gram |
| Kleur | Zilver |
| SKU | HD-E2S | |
| EAN | 4905524945270 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 16 oktober 2013 |