Toshiba Stor.E Canvio 6TB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 6.000 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Opgegeven capaciteit | 6.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 7.200 rpm |
| Cache | 128 MB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Stroomvoorziening via USB | |
| Vingerafdruklezer |
| Afmeting - Breedte | 4,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 12,9 cm |
| Afmeting - Hoogte | 16,7 cm |
| Kleur | Zwart |
| SKU | HDWC260EK3JA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 14 augustus 2015 |