Verbatim SmartDisk 3TB (USB 3.0)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 3.000 GB |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Opgegeven capaciteit | 3.000 GB |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Stroomvoorziening via USB |
| Afmeting - Breedte | 11,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 20,2 cm |
| Afmeting - Hoogte | 40 cm |
| Gewicht | 1.000 gram |
| Kleur | Zwart |
| SKU | 47662 | |
| EAN | 0023942476627 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 15 juni 2011 |