Verbatim Store 'n' Go 1TB Black (USB 3.0)
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| eSATA interface | ||
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,06 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Cache | 8 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| eSATA interface | |
| Thunderbolt interface | |
| Stroomvoorziening via USB |
| Afmeting - Breedte | 8 cm |
| Afmeting - Diepte | 12,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 1,5 cm |
| Gewicht | 184 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 53023 | |
| EAN | 0023942530237, 0077511545740, 0239425302370, 5002394253029, 50023942530232 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 5 november 2012 |