Western Digital Elements Portable Special 1TB Black
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,08 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 1.000 GB |
| Cache | 64 MB |
| Form factor schijf | 2.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 8,15 cm |
| Afmeting - Diepte | 11 cm |
| Afmeting - Hoogte | 2,1 cm |
| Gewicht | 130 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | WDBEPK0010BBK-WESN, 1413577 | |
| EAN | 0718037859422 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 19 januari 2018 |