Western Digital My Book 6TB
- Alle externe harde schijven
-
Uitvoeringen
| Opgegeven capaciteit | 6.000 GB | |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) | |
| Thunderbolt interface | ||
| Gemiddelde prijs per gigabyte | € 0,03 / GB |
| Opgegeven capaciteit | 6.000 GB |
| Rotatiesnelheid | 5.400 rpm |
| Cache | 64 MB |
| Form factor schijf | 3.5 inch |
| USB interface | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt interface | |
| Stroomvoorziening via USB |
| Power knop |
| Afmeting - Breedte | 4,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 13,93 cm |
| Afmeting - Hoogte | 17,06 cm |
| Gewicht | 1.050 gram |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | WDBBGB0060HBK-EESN, 1413034 | |
| EAN | 0718037850689 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 13 oktober 2016 |